Зв'язатися з нами
Menu

Екологічний і безпечний спанбонд - хороша заміна дорогим аналогам (мішковині, бязі, білизняним полотнам, міткалі).

Його якісні характеристики і технічні показники унікальні, так як мікропористий матеріал виробляється з полімеру за сучасною технологією. Найтонші поліпропіленові волокна з'єднані методом термічного скріплення, що підвищує міцність спанбонда.

Матеріал використовується в різних галузях від логістики до медицини. Неткані вироби практичні в застосуванні, так як легко утилізуються, не завдаючи шкоди навколишньому середовищу і людині. Для розкладання матеріалу в природних умовах досить 1 - 3 років.

Переваги геотекстилю для виробництва гігієнічних виробів

Застосування спанбонду для гігієнічних цілей обумовлено здатністю матеріалу відштовхувати рідину і бруд, створювати повітрообмін. Вироби з спанбонду виходять міцними на розтяг і розрив, а фізичні властивості нетканий склад зберігає як в сухому, так і в мокрому стані.

Важливо! Гігієнічні вироби є витратним матеріалом у багатьох галузях сфери послуг, тому важливим аспектом є утилізація і вплив на навколишнє середовище.

Допускається застосування матеріалу поблизу електричних приладів, так як він має низьку електропровідність. Мала вага витратних елементів з спанбонду спрощує процес їх використання і транспортування.

При контакті з матеріалом не виникає відчуття дискомфорту.

Економічно обґрунтована вартість сировини стає важливою перевагою в умовах необхідності експлуатації одноразових предметів у великих кількостях. Для зберігання виробів не потрібно спеціальних умов, при цьому термін практично не обмежений.

Гідрофобний спанбонд випускається в чорному і білому відтінках. Додаткова обробка додає матеріалові барвистість, антистатичність, антибактеріальність, стійкість до ультрафіолетового світла.

Спанбонд тримає форму, тому не деформується після зминання і намокання. Для виробництва гігієнічних виробів - це важливий фактор. Спанбонд можна зшивати, паяти, фарбувати та використовувати різні формати нанесення друку.

Спанбонд від RENDPAСOECO - міцний, довговічний і екологічно чистий матеріал, який підходить для виготовлення одноразової гігієнічної продукції і товарів широкого застосування.

Запрошуємо до співпраці підприємства і організації. Ми впевнені, що застосування спанбонду з його унікальними властивостями буде корисним та вигідним  вашому бізнесу!

Унікальні якісні характеристики спанбонду

01.
Міцність - стійкий до стирання
02.
Полотно піддається склеюванню і хімічній обробці
03.
Термостійкість
04.
Щільність від 15 до 600 гр/м2
05.
Стійкість до впливу лугів і кислот
06.
Нетоксичність і гіпоалергенність
07.
Високий ступінь екологічності
Компанія RENDPAСOECO виробляє спанбонд для наступних виробів:

Компанія RENDPAСOECO виробляє спанбонд для наступних виробів:

  • Одноразової постільної білизни
  • Халати для косметологічних кабінетів
  • Серветок
  • Натільної білизни, масок, тапочок
  • Гігієнічних засобів особистого користування
  • Чохлів для підголівників і одягу

Наші клієнти

Заповнити форму
Cookies
Цей сайт використовує файли cookie. Більш докладні дані ви можете знайти в політиці щодо захисту персональних даних
Приймаю