Зв'язатися з нами
Menu

Ламінація на сумках

26.05.2020

Сумки з спанбонду з ламінуванням характеризуються тим, що на екологічний нетканий виріб наноситься рекламне зображення або логотип компанії. Це відмінна і ефективна альтернатива недовговічним поліетиленовим і паперовим пакетам. Ламінація спанбону проводиться для створення представницької упаковки товарів, які презентують під час виставок, промо акцій, презентацій та ін.

Сумки з спанбонду економічні, виробляються з нетканого матеріалу за технологією автоматизованого спаювання. Кольорова картинка наноситься на тканину у вигляді плівки за допомогою ламінатора, що підвищує міцність виробу в кілька разів. Завдяки такій обробці сумка захищена від зовнішніх впливів і вологи, а її поверхня набуває блиск.

Для виконання великого тиражу сумок з ламінуванням замовник надає макет у відповідності з вимогами до зображень. При відсутності такої можливості наші фахівці розроблять малюнок з урахуванням ваших побажань і вимог.

Переваги виробів з спанбонду з ламінуванням

Всі вироби з спанбонду відрізняються міцністю і зносостійкість, добре тримають форму. Оскільки основу матеріалу становить поліпропілен, продукт виходить економічним, що вигідно для бізнесу. Вибір сумок з екологічно чистого матеріалу з ламінуванням стане вірним рішенням по ряду причин:

  • висока щільність (від 30 до 100гр/м2);
  • надійний захист від вологи;
  • барвисте зображення на виробі;
  • варіативний дизайн сумок: плоскі, об'ємні, з бічними вставками і дном, з ручками у вигляді петлі;
  • екологічна безпека для людини і навколишнього середовища;
  • витримує температури в межах -55 ... -130°С без зміни якісних властивостей

Вартість сумок з спанбонду залежить від тиражу виробів (від 1500 000 одиниць), розміру логотипу, кількості обраних кольорів.

Залиште заявку на сайті, і фахівці RENDPACO ECO безкоштовно розрахують загальну суму партії екосумок з ламінуванням.

Ламінація на спанбонді - Компанія RENDPACO ECO

Читайте також

Cookies
Цей сайт використовує файли cookie. Більш докладні дані ви можете знайти в політиці щодо захисту персональних даних
Приймаю