Зв'язатися з нами
Menu

Партнерство з RENDPACO ECO

Еко-сумка з ручками виготовляється з високотехнологічного, сучасного матеріалу - спанбонд. Він складається з тонких термоскріплених ниток поліпропілену і є нетканим матеріалом.
Сумка має чудовий зовнішній вигляд, зносостійкість і високу міцність. Матеріал дозволений до застосування в гігієнічному виробництві і може контактувати з харчовими продуктами, оскільки не виділяє ніяких шкідливих речовин і є абсолютно нетоксичним.

Це практична, довговічна і зручна річ, яка все частіше зустрічається в повсякденному житті. Різноманітність принтів, широка палітра кольорів, робить її модним аксесуаром, який можна брати з собою в магазин, на пляж, тренування і т. д. Вона виступає носієм реклами та бренд, нанесений на неї може працювати ще довгий час.

Умови партнерства

01.
Індивідуальна підтримка партнера - ваш персональний менеджер із супроводу та консультації щодо будь-яких питань на замовлення завжди на зв'язку.
02.
Розробка індивідуального макету - наші дизайнери врахують всі ваші вимоги і напрацювання при створенні унікальної еко-сумки для вашого бренду.
03.
Якісне виконання замовлення - ми виробляємо нашу унікальну продукцію на сучасному інноваційному обладнанні під суворим контролем всіх стадій процесу виготовлення.
04.
Ми є єдиними в Україні виробниками еко-сумок з повним циклом виробництва від гранульованої сировини до готової сумки з вашим дизайном.
Технології нашого виробництва:

Технології нашого виробництва:

  • ФІЛ'ЄРНИЙ ВИДУВ дозволяє отримувати неткані матеріали з максимально рівномірним розташуванням волокон в полотні, а також з найбільш тонкими волокнами.
  • ФЛЕКСОГРАФІЧНИЙ 6-КОЛЬОРОВИЙ ДРУК на спанбонді дозволить Вам виділити вашу продукцію з усього спектра за рахунок нанесеного зображення або вашого логотипу.
  • ЕКСТРУЗІЙНА ЛАМІНАЦІЯ надає спанбонду вологостійкі властивості і підвищені характеристики. З внутрішньої сторони такий матеріал зберігає зовнішній вигляд і структуру спанбонду, зовнішня ж сторона - гладка і рівна.

Наші клієнти

Відгуки
Еко-сумка з ручками виготовляється з високотехнологічного, сучасного матеріалу - спанбонд. Він складається з тонких термоскріплених ниток поліпропілену і є нетканим матеріалом. Сумка має чудовий зовнішній вигляд, зносостійкість і високу міцність. Матеріал дозволений до застосування в гігієнічному виробництві.
Руслан Шостак
Руслан Шостак
Генеральний директор компанії Varus
Стати партнером
Надамо вам докладну інформацію по вашій сфері діяльності
Cookies
Цей сайт використовує файли cookie. Більш докладні дані ви можете знайти в політиці щодо захисту персональних даних
Приймаю